MF0207FRE52-16K9
MFR.Part #
MF0207FRE52-16K9
JLCPCB Part #
C1746271
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS