MF0207FRD52-75K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0207FRD52-75K
JLCPCB Part #
C1747281
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 600mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS