MF0207FRD52-73R2
MFR.Part #
MF0207FRD52-73R2
JLCPCB Part #
C1747124
Description
-55℃~+155℃ 600mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS