MF0207FRD52-619R
MFR.Part #
MF0207FRD52-619R
JLCPCB Part #
C1747365
Description
-55℃~+155℃ 600mW 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS