MF0207FRD52-5K49
MFR.Part #
MF0207FRD52-5K49
JLCPCB Part #
C1747432
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS