MF0207FRD52-43R2
MFR.Part #
MF0207FRD52-43R2
JLCPCB Part #
C1747278
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS