MF0207FRD52-3K74
MFR.Part #
MF0207FRD52-3K74
JLCPCB Part #
C1747295
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS