MF0207FRD52-392K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0207FRD52-392K
JLCPCB Part #
C1747418
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 392kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS