MF0207FRD52-34K8
MFR.Part #
MF0207FRD52-34K8
JLCPCB Part #
C1747455
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS