MF0207FRD52-124R
MFR.Part #
MF0207FRD52-124R
JLCPCB Part #
C7301525
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS