MF0204FTE52-4R7
MFR.Part #
MF0204FTE52-4R7
JLCPCB Part #
C20606757
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
4.7Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS