MF0204FRE52-8R66
MFR.Part #
MF0204FRE52-8R66
JLCPCB Part #
C1748709
Description
-55℃~+155℃ 400mW 8.66Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS