MF0204FRE52-86R6
MFR.Part #
MF0204FRE52-86R6
JLCPCB Part #
C3481190
Description
-55℃~+155℃ 400mW 86.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS