MF0204FRE52-4R22
MFR.Part #
MF0204FRE52-4R22
JLCPCB Part #
C1750842
Description
-55℃~+155℃ 4.22Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS