MF0204FRE52-330K
MFR.Part #
MF0204FRE52-330K
JLCPCB Part #
C1745259
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS