MF0204FRE52-2R61
MFR.Part #
MF0204FRE52-2R61
JLCPCB Part #
C1748721
Description
-55℃~+155℃ 2.61Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS