MF0204FRE52-102K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MF0204FRE52-102K
JLCPCB Part #
C3520179
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 400mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS