KNP-50JT-52-8R2
MFR.Part #
KNP-50JT-52-8R2
JLCPCB Part #
C1388487
Description
-40℃~+200℃ 500mW 8.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS