KNP-50JT-52-27R
MFR.Part #
KNP-50JT-52-27R
JLCPCB Part #
C3367553
Description
-40℃~+200℃ 27Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS