KNP-50JT-52-10R
MFR.Part #
KNP-50JT-52-10R
JLCPCB Part #
C1391260
Description
-40℃~+200℃ 10Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS