KNP-50JR-52-6R2
MFR.Part #
KNP-50JR-52-6R2
JLCPCB Part #
C1761661
Description
-40℃~+200℃ 500mW 6.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS