KNP-50JR-52-5R6
MFR.Part #
KNP-50JR-52-5R6
JLCPCB Part #
C1761629
Description
-40℃~+200℃ 5.6Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS