KNP-50JR-52-2R7
MFR.Part #
KNP-50JR-52-2R7
JLCPCB Part #
C3456868
Description
-40℃~+200℃ 2.7Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS