KNP-50JR-52-160R
MFR.Part #
KNP-50JR-52-160R
JLCPCB Part #
C1762647
Description
-40℃~+200℃ 160Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS