KNP-50JB-52-9R1
MFR.Part #
KNP-50JB-52-9R1
JLCPCB Part #
C1388907
Description
-40℃~+200℃ 500mW 9.1Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS