KNP-50JB-52-68R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP-50JB-52-68R
JLCPCB Part #
C3411317
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-40℃~+200℃ 500mW 68Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS