KNP7WSJT-91-62R
MFR.Part #
KNP7WSJT-91-62R
JLCPCB Part #
C3372236
Description
-40℃~+200℃ 62Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS