KNP7WSJT-91-5R1
MFR.Part #
KNP7WSJT-91-5R1
JLCPCB Part #
C3534038
Description
-40℃~+200℃ 5.1Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS