KNP7WSJT-91-270R
MFR.Part #
KNP7WSJT-91-270R
JLCPCB Part #
C1401340
Description
-40℃~+200℃ 270Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS