KNP7WSJT-91-24R
MFR.Part #
KNP7WSJT-91-24R
JLCPCB Part #
C1401581
Description
-40℃~+200℃ 24Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS