KNP700JT-91-91R
MFR.Part #
KNP700JT-91-91R
JLCPCB Part #
C1399612
Description
-40℃~+200℃ 7W 91Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS