KNP700JT-91-27R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP700JT-91-27R
JLCPCB Part #
C1399748
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 27Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS