KNP700JB-91-6R8
MFR.Part #
KNP700JB-91-6R8
JLCPCB Part #
C1499773
Description
-40℃~+200℃ 6.8Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS