KNP700JB-91-6R2
MFR.Part #
KNP700JB-91-6R2
JLCPCB Part #
C1399775
Description
-40℃~+200℃ 6.2Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS