KNP700JB-91-1R6
MFR.Part #
KNP700JB-91-1R6
JLCPCB Part #
C1399878
Description
-40℃~+200℃ 1.6Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS