KNP5WSJT-52-9R1
MFR.Part #
KNP5WSJT-52-9R1
JLCPCB Part #
C1398366
Description
-40℃~+200℃ 5W 9.1Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS