KNP5WSJT-52-68R
MFR.Part #
KNP5WSJT-52-68R
JLCPCB Part #
C1398383
Description
-40℃~+200℃ 5W 68Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS