KNP5WSJB-73-220R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP5WSJB-73-220R
JLCPCB Part #
C1398409
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-40℃~+200℃ 220Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS