KNP50SJT-52-4R3
MFR.Part #
KNP50SJT-52-4R3
JLCPCB Part #
C1379311
Description
-40℃~+200℃ 4.3Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS