KNP50SJT-52-10R
MFR.Part #
KNP50SJT-52-10R
JLCPCB Part #
C1379325
Package
Plugin,D2.5xL6.3mm
Description
-40℃~+200℃ 10Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS