KNP500JT-91-910R
MFR.Part #
KNP500JT-91-910R
JLCPCB Part #
C1403601
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 5W 910Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS