KNP500JT-91-6R8
MFR.Part #
KNP500JT-91-6R8
JLCPCB Part #
C3385599
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS