KNP500JT-91-4R7
MFR.Part #
KNP500JT-91-4R7
JLCPCB Part #
C1401316
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-40℃~+200℃ 4.7Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS