KNP500JT-91-3R9
MFR.Part #
KNP500JT-91-3R9
JLCPCB Part #
C1401274
Description
-40℃~+200℃ 3.9Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS