KNP500JT-91-36R
MFR.Part #
KNP500JT-91-36R
JLCPCB Part #
C1399999
Description
-40℃~+200℃ 36Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS