KNP500JT-91-22R
MFR.Part #
KNP500JT-91-22R
JLCPCB Part #
C1400203
Description
-40℃~+200℃ 22Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS