KNP500JT-91-1R8
MFR.Part #
KNP500JT-91-1R8
JLCPCB Part #
C1400020
Description
-40℃~+200℃ 1.8Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS