KNP500JT-91-1R3
MFR.Part #
KNP500JT-91-1R3
JLCPCB Part #
C1400023
Description
-40℃~+200℃ 1.3Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS