KNP500JT-91-100R
MFR.Part #
KNP500JT-91-100R
JLCPCB Part #
C1404435
Description
-40℃~+200℃ 100Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS