KNP500JB-91-3R3
MFR.Part #
KNP500JB-91-3R3
JLCPCB Part #
C1400083
Description
-40℃~+200℃ 3.3Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS